השינוי כבר כאן

Dynabook Inc. (שם החברה הקודם Toshiba Client Solutions Co., Ltd.) והחברות הבנות שלה נפרדו מ-Toshiba Group ב-1 באוקטובר 2018. הן ימשיכו לפתח, לייצר

למידע נוסף
* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

תיק B214 למחשב נייד Toshiba – פתח הכנסה עליון

מספר חלק: PX1878E-1NCA

תיק B214 למחשב נייד Toshiba – פתח הכנסה עליון

נועד כדי לסייע לך במשימות העבודה

בין שאתה בדרכים או מבלה את רוב זמנך ליד שולחן העבודה, Toshiba מציעה לך תיק למחשב נייד העונה על הצרכים שלך. מגוון התיקים הדקים, האלגנטיים והמשתלמים שלנו, החל ב-B114 בגודל 14 אינץ' ועד ה-B217 בגודל 17 אינץ' הם פריט חובה ההולם היטב את המחשב הנייד שלך, ולא פחות – את סגנון החיים שלך. התיקים מסדרה B1 של Toshiba מציעים שפע של מקום לכל הפריטים המשרדיים החיוניים שלך, ולכן הם הפתרון המושלם למי שנוסע עם המחשב בצורה מזדמנת. לעומתם, התיקים מסדרה B2 מציעים תא כפול, שהוא פתרון אידיאלי למי שעושה את רוב זמנו מישיבה לישיבה. התיקים הארגונומיים מסדרה B2 כוללים ידית אחיזה נוחה, רצועת טרולי משולבת ושני תאים, והקיבולת שלהם מספיקה לאחסון מחשב נייד וגם מחשב לוח, כדי שתוכל לשמור על פרודוקטיביות גבוהה גם כשאתה בדרכים. ולא זאת בלבד, אלא שה-B116 מעוצב כתיק גב – אין ספק שאחד התיקים של Toshiba יהלום היטב את צורת העבודה וסגנון החיים שלך.

תכונות עיקריות
תא מרופד למחשב נייד ולמחשב לוח, להגנה אופטימלית
כיסים קדמיים למחשב לוח או לאבזרים
ידית אחיזה נוחה
רצועת כתף ניתנת להתאמה
חומר עמיד
רצועה לטרולי

תיק B214 למחשב נייד Toshiba – פתח הכנסה עליון
מפרטי מוצרים אבזרים היכן לבצע רכישה


בשלב זה אין הצעות מקוונות.

לצערנו, אין הצעות מקוונות עבור המוצר, האפשרות או השירות שבחרת. ניתן לבקר באתרים של שותפים מקוונים אחרים ולחפש בהם מוצרים דומים. בקר בדף היכן לבצע רכישה כדי לבחור באזור שלך.

*לידיעתך, לא כל המוצרים, האפשרויות או השירותים זמינים בכל האזורים. כמו כן, התנאים וההגבלות עשויים להשתנות בהתאם לאזורים השונים.

כל מפרטי המוצר תלויים בדגם ובזמינות המקומית. כדי להציג רשימה מלאה של כתבי ויתור אחריות ומידע משפטי של מוצרים ודגמים (כגון מקלדת עמידה לנוזלים, אורך חיי סוללה ועוד), לחץ כאן