* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
 • יותר חזק

  • אם אתה מבלה את רוב זמנך בדרכים, חשוב שיהיה לך מחשב שהוא דינמי כמוך. המחשבים הניידים של Toshiba, ניידים וקלילים בלי להתפשר על העוצמה והעמידות, מעניקים את כל הכוח הדרוש לעסק גמיש וזריז וצולחים בקלות את האתגרים וקשיי היום-יום. ה-Tecra A40-C מייצג את האופי הקשוח של הנבחרת החדשה ומצויד במעבד Intel® Core™ מהדור השישי, המתמודד בקלות עם משימות העבודה.

   • השקעה לטווח ארוך

    המחשבים העסקיים המשודרגים והאיכותיים שלנו עוברים בדיקת אורך חיים מואץ – HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test) המבוצעות על ידי מכון הבדיקות הגרמני העצמאי, TÜV Rheinland®. הבדיקה מדמה שלוש שנים של שימוש מאומץ, דבר המעניק לך ביטחון שהם בנויים לעבודה ממושכת.

   • להגן על האינטרסים שלך

    רבים מהמחשבים שלנו עוברים גם בדיקות הפלה, נוזלים ולחץ*, ולכן גם במקרה של תאונה, הנתונים החשובים שלך מוגנים תמיד מפני נזק. עם Toshiba, הפרודוקטיביות שלך מובטחת

   • להגן על הנתונים שלך

    בזכות המארז, אתה נהנה משילוב ייחודי של ניידות וחוזק. מדובר במארזים קלים, מסוגננים וחזקים להפליא, המספקים הגנה משוריינת מפני נזק מקרי והופכים את נבחרת המחשבים שלנו לפתרון המושלם לעסק הגמיש והזריז.

 • מחובר

  • הנבחרת העסקית של Toshiba מספקת לך את כל הדרוש כדי להציג, לשתף, לערוך ולהעביר לעמיתיך, בכל זמן ומקום לאורך יום העבודה שלך. לרשותך חופש מוחלט להתחבר ללא כבלים או התקני הרשאה (Dongles) ולהמשיך לשמור על פרודוקטיביות גבוהה בכל סביבת עבודה. בזכות מעבדי Intel® Core™ מהדור השישי והחיבורים האלחוטיים האיכותיים, ה-Portégé Z30-C מעניק לך את הדרוש כדי להיות מחובר ללא הפסקה.

   • הכל נגיש

    בעת ביקור אצל לקוח או כשאתה בדרכים, לא תמיד ניתן לבחור את דרך ההתחברות. לכן נבחרת המחשבים שלנו כוללת מגוון אפשרויות חיבור – USB 3.0, HDMI, RGB, Gigabit LAN ו- Intel® Pro WiDi** – כדי שלא תהיה תלוי בזמינות של ערוץ תקשורת מסוים ותמיד תוכל לשתף תוכן ללא התקן הרשאה או מתאם חיבור.

   • עובד זמן ממושך יותר

    בחר סוללה בעלת אורך חיים של עד 15 שעות** והמשך לשמור על פרודוקטיביות גם בנסיעות ארוכות במיוחד. התקנים מסוימים כוללים סוללות בעלות אורך חיים ממושך עוד יותר, יעילות משופרת ואפשרות שליטה מרכזית המסייעת לחסוך אנרגיה ולהפחית משמעותית את עלות הבעלות הכוללת.

   • עבודה משוחררת מכבלים

    התקנים העסקיים המובחרים שלנו מפגינים חיבורים אלחוטיים באיכות הגבוהה ביותר, לרבות Bluetooth, 4G וגם טכנולוגיית Wi-Fi המתקדמת של Toshiba עם שתי אנטנות** – כל אלה מאפשרים לך להתחבר ולעבוד עם אחרים ללא הפרעות.

 • אמין

  • בדומה ל-Tecra Z40-C, כל אחד מהמחשבים הניידים שלנו ערוך ומתוכנן למזער את זמן ההשבתה, להגדיל את הפרודוקטיביות למקסימום ולשמור על התנופה של העסק. זכות הבחירה הקפדנית של כל אחד מהמרכיבים, לרבות מעבדי Intel® Core™ מהדור השישי, הצלחנו להגיע לשיעורי כשל נמוכים במיוחד ולאמון גבוה ביותר בהתקנים שלנו. כך תוכל לסמוך על 'צי המחשבים' שימשיך להעניק לך תשואה גבוהה על ההשקעה.

   • השגשוג מעבר לפינה

    המהנדסים שלנו קיבלו משימה ליצור את משפחת המחשבים האמינה ביותר מאז ומעולם, ונענו לה כפי שהם רגילים לעשות – באמצעות חדשנות. על-ידי הפחתת מספר החלקים הפנימיים במחשבים המובחרים שלנו, הם הצליחו לצמצם באופן דרמטי את סיכויי התקלות.

   • להשיג יותר

    בזכות הפחתת זמני ההשבתה, ביטול הוצאות התיקונים ושימוש במיטב הרכיבים הפנימיים, Toshiba מעלה את רף יעילות המחשוב שלך לרמה הבאה ומעניקה לך כלים עוצמתיים לעשות יותר ולבזבז פחות.

   • מהימנות אולטימטיבית

    כדי לאפשר לך לסמוך ללא חשש על המחשבים ניידים שלנו, אנו כוללים רבים מהם בתוכנית Reliability Guarantee. המשמעות היא שבמקרה הבלתי סביר של תקלה, נתקן את המחשב לא תשלום ונעניק לך החזר מלא***.

 • בטוח

  • כשאתה מטפל במידע רגיש, אתה זקוק ל'צי מחשבים' שיבטיח את הפרודוקטיביות שלך ושל לקוחותיך, בכל מצב. נבחרת המחשבים שלנו מבוססת על דרישות ההגנה התובעניות ביותר לנתונים עסקיים רגישים, ולכן מאפשרת לעבוד בשקט נפשי ללא דאגות, גם מחוץ למשרד. כדי ליהנות ממערך הגנה משודרג, בחר בהתקן עם מעבד Intel® Core™ מדור שישי.

   • מהימנות מלאת השראה

    כשמדובר באבטחת נתונים לעסקים, אנו עושים צעד נוסף לעומת האחרים. אנו מייצרים בעצמנו ובאופן בלעדי את רכיב ה-BIOS במחשבים שלנו כדי להעניק לך גישה ושליטה בטוחות ברמה הגבוהה ביותר. לא זאת בלבד, אלא שייצרנו BIOS חדש עבור התקנים בעלי מעבדי Intel® Core™ מדור שישי, המספק תכונות נוספות של אבחון והגנה.

   • מוגן תמיד

    בזכות האפשרות להתחבר למערכת בעזרת זיהוי טביעת אצבעות ואימות תלת-שלבי, המחשבים העסקיים היוקרתיים שלנו הנם נגישים במיוחד כשהם בידיים הנכונות, ובלתי חדירים לחלוטין למי שאנו מורשה. כדי להוסיף ולבצר את מערך האבטחה שלך, נבחרת המחשבים האיכותית, המתקדמת והמשודרגת מפגינה את TPM (Trusted Platform Module) – פתרון שמזהה ומאמת באופן שקוף התקני חומרה ידידותיים ואינו מאפשר להתקנים אחרים לגשת לנתונים

   • לך על ניידות

    הענק לצוות שלך את הדרוש כדי לעבוד בדרכים, תוך שמירה על כל כללי האבטחה – Toshiba Mobile Zero Client. TMZC תומך בספקי ה-VDI החשובים, כולל Citrix ו-VMware, ולכן קל להתחיל בעבודה ואין צורך לשנות את התשתית. כך אתה נהנה מכל היתרונות של פתרון לקוח רזה במיוחד (zero client), עלויות התקנה מופחתות, אבטחה משופרת והחזר גבוה יותר על ההשקעה.

Back to Top

מחשב ל כל עובד

נבחרת העסקית של Toshiba שהיא המשפחה המקיפה והמגוונת ביותר שיצאה אי-פעם מבית היוצר שלנו, מציעה את ההתקן האידיאלי לכל אחד בארגון שלך. החל במחשבים כפולי תצורה (two-in-one) ניידים במיוחד לאלה שנמצאים כל הזמן בדרכים ועד תחנות עבודה עוצמתיות לעובדי המשרד, Toshiba מסייעת לך להתאים את המחשב ההולם לכל תחום התמחות מקצועית. עם זאת, בחירת המחשב ההולם לכל עובד אינה בהכרח 'כאב ראש' במונחים של יכולת ניהול; בזכות מפרט תוכנות משותף, אפשרויות ניהול צריכת אנרגיה ויכולות עגינה ברוב הדגמים, אנו יכולים לסייע לך לנהל את צי המחשבים שלך באופן פשוט ויעיל. ניתן להגדיר את כל ההתקנים שלנו לעבודה גם עם לקוח Toshiba Mobile Zero, כך שתוכל לספק אבטחה אולטימטיבית בלי להתפשר על הניידות.

התכונות שלהלן כדי להציג את המוצרים שיסייעו לך לבצע את משימות המחשוב ביעילות הרבה ביותר. עם זאת, אין הכרח שבחירת המחשב האישי המתאים לכל עובד תהיה מטלה מסובכת מדי במונחים של ניהול; בזכות מערך התוכנות, אפשרויות ניהול צריכת החשמל ויכולות עגינה המשותפות לכל הדגמים, ניהול צי המחשבים שלך הופך פשוט ויעיל.

 

31.75 ס"מ (12.5 אינץ')

33.8 ס"מ (13.3 אינץ')

35.6 ס"מ (14 אינץ')

39.6 ס"מ (15.6 אינץ')

איכות לעסקים

תכונות משודרגות לעסקים +


מעבדי Intel® Core™ vPro™ מארז ממגנזיום גזרה דקה וקלילה
Portégé Z20t Portégé Z20t-C Portégé Z30 Portégé Z30-C / Z30t-C Tecra Z40 Tecra Z40-C Tecra Z50 Tecra Z50-C

מחשב משודרג לעסקים

תכונות משודרגות לעסקים +


עגינה משותפת Intel® Widi Pro LTE / 3G עבר בדיקות H.A.L.T. מקלדת עם תאורת רקע
  Portege A30-C / A30t-C Portégé A30-C / A30t-C Tecra A40-C Tecra A40-C Tecra A50-C Tecra A50-C

מחשב עסקי מתקדם

תכונות לעסקים +


סוללה משותפת מפרט תוכנות משותף מנהלי התקנים למערכות Windows 10, Windows 8.1
ו-Windows 7
Reliability Guarantee (אחריות לאמינות) TPM מקלדת שקטה
  Satellite Pro A30-C Satellite Pro A30-C Satellite Pro A40-C Satellite Pro A40-C Satellite Pro A50-C Satellite Pro A50-C

עסקים


מקור חשמל משותף Intel® WiDi BIOS בלעדי של Toshiba
    Satellite Pro R40-C Satellite Pro R40-C Satellite Pro R50-C Satellite Pro R50-C
טבלת איפוס
Back to Top

Video

הנכונה ההשקעה

Toshiba היא שחקן מפתח בנושא טכנולוגיית המידע ולכן היא מודעת לחשיבות האמינות. משפחת המחשבים העסקיים שלנו ערוכה ומוכנה לספק את כל האבטחה, העוצמה והאמינות הדרושות שלך, כדי שהצוות יוכל להתמקד במשימות העסקיות ולהצטיין בהן, יום-יום. המחשבים שלנו נועדו לעבוד לאורך זמן, ולכן גם מחזור חיי המוצר שלהם ארוך יותר. בזכות שיעור התקלות הנמוך להפליא בשילוב התוכנית Reliability Guarantee שלנו, אתה נהנה מעלות בעלות נמוכה, תשואה גבוהה על ההשקעה וזמן השבתה אפסי. בוא להכיר את הנבחרת החדשה שלנו ובחר השקעה שתקדם את העסק שלך.Back to Top

Make IT work עוד היום

לרשותנו יועצי מחשוב מומחים לעסקים בכל גודל ומכל מגזר. כדי ללמוד את האפשרויות בשיחה ללא התחייבות, עקוב אחרי הקישור שלהלן.

בוא לדבר אתנו

Make IT work מדריך

יצרנו את מדריך Make IT Work עבור מקבלי החלטות בכירים בתחום ה-IT. המדריך עוסק בהרחבה בדרכי התמודדות עם אתגרי ה-IT של ימינו, כולל תובנות של אנליסטים, מחקר שנערך בכל מדינות אירופה והמלצות של המומחים שלנו. לחץ על הקישור שלהלן כדי להוריד את הגרסה המלאה של המדריך.

הורד את המדריך כאן

*תכונת העמידות בפני נוזלים מסייעת לשמור על המידע שבמחשב מפני שפיכה מקרית של נוזל בכמות מרבית של 30 מ"ל. היא מקציבה 3 דקות עד הכיבוי, שבמהלכן ניתן לשמור את הנתונים. נבדק בלחץ כדי לבחון את הפונקציונליות של המחשב הנייד והשמישות של צג ה-LCD לאחר שהייה תחת עומס של 100 ק"ג במשך 10 שניות. בדיקת הפלה מגובה 76 ס"מ.

**בהתאם לתצורה

***למידע על תנאים והגבלות, בקר בכתובת toshiba.eu/reliability


Intel, סימן הלוגו של Intel, Intel Inside, Intel Core, ו-Core Inside הם סימנים מסחריים של Intel Corporation בארה"ב ו/או בארצות אחרות.

Back to Top