* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Why Toshiba

מה מייחד אותנו
חדשנות אמיתית

Toshiba: מה מייחד אותנו

אנו ב-Toshiba גאים להיות ספק טכנולוגיית מידע שונה לחלוטין. תרבות החדשנות מהווה אחד מהיסודות הבסיסיים שלנו. צברנו ניסיון של 140 שנה בהמצאת פתרונות חדשים ויותר מ-30 שנה בתכנון, הנדסה ופיתוח של מחשבים ניידים. אנו חושפים כאן את אחד הסודות שלמדנו ומשתפים אתך את תשוקתנו לטכנולוגיה עתידנית.

צפייה בכל משפחת המוצריםמשולחן השרטוט עד הייצור – הכל בעצמינו

המחשבים העסקיים שלנו הם פרי תיכון, הנדסה ופיתוח עצמי בלבד, שום פעולה לא נעשית במיקור חוץ. משמעות הדבר היא שיש לנו שליטה מלאאבטחהל היבטי התיכון, הפונקציונליות ובסופו של דבר, על האבטחה של מוצרי Toshiba.


Toshiba in innovation

אנו מקפידים להיות בקביעות
בחוד החנית של הטכנולוגיה.

Toshiba מחזיקה מרכזי פיתוח, מחקר וייצור בכל רחבי העולם – כולל בקיימברידג' בבריטניה, טוקיו ביפן והאנגג'ו בסין.

בונים עתיד עסקי טוב יותר

המחשוב העסקי מתפתח ללא הרף. המהנדסים של Toshiba נמצאים בחוד החנית של התפתחות זו ומיישמים את הטכנולוגיה העדכנית ביותר ביצירת פתרונות חדשים עבור מגוון רחב של עסקים בכל סוגי הענפים. שמנו לנו כמטרה לקדם את המעבר של עסקי הלקוחות שלנו לעידן הדיגיטלי על ידי הנהגת חדשנות גורפת בכל התקני המחשוב, החל במחשבים ועד התקני IoT (האינטרנט של הדברים).

נבדק לפי MIL STD 810G, עם הכרה עולמית בתור מערך הבדיקות התובעניות ביותר.

המחשבים הניידים שלנו נחשפים למגוון תרחישים, לרבות טמפרטורות גבוהות (30°C - 60°C), נפילות מגובה 76 ס"מ, בדיקות אבק, הדמיות רום של 4,750 מ', טמפרטורות נמוכות (עד 20°C-) בשילוב בדיקות רטט והלם.

עבר בדיקות H.A.L.T.
עבר בדיקות MIL STD

סרטונים

Toshiba Mobile Zero Client

מאפיינים יוקרתיים,
כלולים כמרכיבים סטנדרטיים

אבטחה

פרטיות היא מצרך בעל ערך רב בכל עסק. נושא זה קריטי במיוחד עבור לקוחות במגזר הפיננסי ובמגזר הרפואי שבהם הדרישה לאבטחה נמצאת בעדיפות עליונה, אך אנו חותרים בקביעות להגן על האבטחה ועל הפרטיות של כל אחד מלקוחותינו ללא קשר לעיסוקו.

החל באפשרויות הכניסה המרובות (באמצעות סיסמאות, טביעת אצבעות וכרטיס חכם) ועד פתרונות Smart Data Encryption ו-Mobile Zero Client מותאמים אישית, אנו משקיעים מאמצים רבים כדי למנוע מהנתונים שלך ליפול לידיים הלא נכונות.

בנוסף, Toshiba הוא יצרנית המחשבים היחידה שמייצרת, מפתחת ושומרת בעצמה על השליטה ב-BIOS המערכת. לפיכך יש לנו שליטה מלאה ברמת האבטחה שאנו יכולים להעניק לך, הלקוח.

אמינות

מחשב נייד Toshiba שברשותך לא יאכזב אותך – באחריות. אנו כה בטוחים באיכות של ההתקנים שלנו, ולכן אנו מעניקים לכל הלקוחות העסקיים שלנו התחייבות ייחודית לאמינות. במקרה הבלתי סביר שאחד המחשבים הניידים שלנו מתקלקל במהלך השנה הראשונה, נתקן אותו ללא תשלום ונחזיר לך את כספך.

יכולת ניהול

בחירה בהתקן העסקי העונה לצרכים של כל עובד אינה אמורה למנוע ממך לנהל את צי המחשבים. הניידים של Toshiba מבוססים על חבילת תוכנה, אבזרי הספקת חשמל והתקני עגינה משותפים כדי לאפשר קישוריות, שיתוף פעולה ושליטה באופן שקוף בעסק שלך.

שמור על חיבור קבוע בכל מקום באמצעות קישוריות USB 3.0, HDMI, RGB, Gigabit LAN ו-Intel® Pro Wi-Di. מעתה תוכל להתמודד עם עומס המשימות היומי בעזרת סוללה בעלת אורך חיים של 15 שעות** ויכולת טעינה מהירה שממלאת את הסוללה 80% מהקיבולת תוך חמש דקות בלבד. עבוד מכל מקום בעזרת אפשרויות התקשורת האלחוטית Bluetooth, 4G וטכנולוגיית Wi-Fi המתקדמת של Toshiba העושה שימוש בשתי אנטנות**.צפייה בכל משפחת המוצרים

*למידע על תנאים והגבלות, בקר בכתובת toshiba.eu/reliability
**בהתאם לתצורה.

השינוי כבר כאן

Dynabook Inc. (שם החברה הקודם Toshiba Client Solutions Co., Ltd.) והחברות הבנות שלה נפרדו מ-Toshiba Group ב-1 באוקטובר 2018. הן ימשיכו לפתח, לייצר

למידע נוסף