* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
הצגת מחשבים ניידים נוספים בסדרה זו

Portégé X20W-D-10V

מספר חלק: PRT12E-01800YH2

Portégé X20W-D-10V
 • Windows 10 Pro 64-bit
 • מעבד מסוג Intel® Core™ i7-7500U של הדור השביעי
 • 31.75 ס"מ (12.5 אינץ') , צג Full HD נטול השתקפות בטכנולוגיית Corning® Gorilla® Glass 4 עם הפעלה באמצעות מגע
 • כונן Solid State 512 GB
 • צבע כחול שוהם עם קווי קישוט דקיקים
 • 8,192 מובנה בלוח MB, LPDDR3 RAM (1,600 MHz)‎
 • Intel® HD Graphics 620
 • אורך חיים מרבי : עד 14 ש' 30 דק' (לפי MobileMark™ 2014 במערכת Windows 10)
  MobileMark הוא סימן מסחרי של Business Applications Performance Corporation.
 • משקל : החל מ-‏1.1 kg
 • ר x א x ג : 299 x ‏219 x ‏15.4 mm
Portégé X20W-D-10V
מפרטי מוצרים סקירה כללית אביזרים שירותים היכן לבצע רכישה חזרה אל 'סקירה כללית של סדרות'

עיצוב אלגנטי שטומן בחובו עוצמה מפתיעה

ה-Portégé X20W-D הוא המחשב המקצועי הדו-תכליתי הדק והקל ביותר בעולם, בעובי 15.4 מ"מ ומשקל 1.1 ק"ג בלבד. *עם זאת, בזכות מעבדי Intel® Core™ של הדור השביעי – רמה אחת מעל מעבדי Intel® Core™ M – ומערכת הקירור החדשה Hybrid Air Cooling של Toshiba התומכת בביצועים החלקים והאמינים, המחשב הדו-תכליתי המתהדר במארז העשוי כולו ממגנזיום, הוא פסגת המצוינות ההנדסית.


* Correct as of 24/01/2017
עיצוב אלגנטי שטומן בחובו עוצמה מפתיעה

אבטחה ניידת ללא ערעור

בזכות SecurePad™ עם קורא טביעות אצבע ומצלמת אינפרה-אדום לאימות באמצעות זיהוי פנים באמצעות Windows Hello או Intel® Authenticate, ה-Portégé X20W-D מצויד במערך אבטחה ברמה מקצועית כדי להגן על הנתונים העסקיים הקריטיים שלך. בנוסף, רכיב ה-BIOS הבלעדי של Toshiba ופונקציית ההצפנה TPM 2.0 מקנים למחשב הדו-תכליתי את העמידות וההגנה הדרושות כדי לעבוד בצורה בטוחה בכל מקום.

אבטחה ניידת ללא ערעור

השותף העסקי שלך לאורך יום העבודה

ה-Portégé X20W-D בנוי לעבודה יומיומית בנוחות – חיי סוללה עד 16 שעות* וטכנולוגיית step charge שמעניקה תוספת של ארבע שעות בטעינה של 30 דקות. בזכות מסך Corning® Gorilla® Glass 4 נטול השתקפות, אפשרויות קישוריות לרבות Thunderbolt 3 ומערכת שמע Harmon/Kardon המפיקה צליל ברור ומפורט, יש לך כל מה שאתה זקוק כדי להיות פרודוקטיבי ולבצע כל משימה. * מדידה לפי Mobile Mark 2014. MobileMark הוא סימן מסחרי של Business Applications Performance Corporation.

השותף העסקי שלך לאורך יום העבודה

ממש את הרעיונות שלך בלי להתפשר

הודות לעט AES stylus, טכנולוגיית palm rejection ומקלדת מוארת שגם מעוצבת באופן מושלם לטובת נוחות השימוש, ה-Portégé X20W-D משלב את כל הדרוש לך כדי לממש את רעיונותיך בצורה קלה ונוחה. יותר מכך, בין אם אתה בעבודה, בבית או בדרכים, קל לנהל את ה-Portégé X20W-D במסגרת צי המחשבים ותשתית ה-IT. התאימות למפרט התוכנות והתמיכה במנהלי התקנים מתאימה את המחשב הדו-תכליתי לניהול מתקדם באמצעות ממשק WMI משותף – עם תמיכה נוספת בטכנולוגיות Intel® AMT ו-SCCM.

ממש את הרעיונות שלך בלי להתפשר

פרודוקטיביות משופרת

מומלץ לצרף ל-Portégé X20W-D אביזרים של Toshiba כדי להגדיל את הפרודוקטיביות שלך. התקן העיגון Thunderbolt 3 Dock המותאם אופטימלית לסביבה המשרדית, כולל מערך מלא של יציאות, לרבות USB type C, HDMI, DisplayPort, VGA ו-LAN. מי שמבלה את רוב זמנו בדרכים, ימצא ב-USB-C Travel Dock את כל החיבורים החיוניים: HDMI, VGA ו-LAN וגם USB 3.0. בשני המקרים, ניתן לספק חשמל למחשב הנייד באמצעות התקן העגינה בלי להסתבך עם חיבורי כבלים מסורבלים. בנוסף, שרוול המגן האלגנטי המעוצב בהתאמה למידות המחשב עם מחזיק עט משולב, שומר על המחשב בטוח ומוגן במהלך הנסיעות.

פרודוקטיביות משופרת

שירותים שמבטיחים ביצועים מושלמים

התפקוד המושלם של מוצר Toshiba שברשותך נמצא בראש מעיינינו. כדי להפיק את המיטב מהשקעתך בטכנולוגיית המידע, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים התומכים בניהול השוטף של העסק שלך והעונים באופן מושלם על צרכיך הייחודיים. בין שתרצה להאריך את האחריות הסטנדרטית, לשדרג את רמת התמיכה או לנהל את הנכסים שלך בפלטפורמה אחת – אנו השותף האידיאלי שלך.למידע נוסף

כל מפרטי המוצר תלויים בדגם ובזמינות המקומית. כדי להציג רשימה מלאה של כתבי ויתור אחריות ומידע משפטי של מוצרים ודגמים (כגון מקלדת עמידה לנוזלים, אורך חיי סוללה ועוד), לחץ כאן