* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
הצגת מחשבים ניידים נוספים בסדרה זו

Satellite Pro A40-C-1HD

מספר חלק: PS461E-0RT06WH2

Satellite Pro A40-C-1HD
  • Windows 10 Pro 64-bit
  • 6th generation Intel® Core™ i5-6200U processor with Intel®Turbo Boost Technology 2.0
  • 35.6 ס"מ (14.0 אינץ') , צג HD צג נטול השתקפות של Toshiba ביחס רוחב-גובה של 16:9 ותאורת LED אחורית
  • כונן Solid State 256 GB
  • שחור גרפיט
  • 8,192 (1x) MB, DDR3L RAM (1,600 MHz)
  • Intel® HD Graphics 520
  • אורך חיים מרבי : עד 8 שעות (Mobile Mark™ 2014 עם מערכת Win10)
  • משקל : החל מ-1.75 kg
  • ר x א x ג : 340.1 x 244.1 x ‏23.8 mm
Satellite Pro A40-C-1HD
מפרטי מוצרים סקירה כללית אביזרים שירותים היכן לבצע רכישה חזרה אל 'סקירה כללית של סדרות'

מצוינות ברמה של מחשב שולחני

בעזרת המקלדת בגודל מלא של ה-Satellite Pro A40-C תוכל ליצור מסמכים או לתקשר עם עמיתיך באופן חרישי ומדויק. תכני תצוגה שלך ייראו במיטבם, חדים וברורים להפליא, אפילו באור יום מלא בצג בגימור מאט בעל רזולוציית HD או Full HD; כך שלעולם לא תזדקק לצג חיצוני. תוכל אפילו לבחור את הכונן ההולם את צרכיך – כונן דיסק קשיח הישן והטוב או כונן Solid State (SSD) – בהתאם להעדפתך למהירות או לקיבולת אחסון.

מצוינות ברמה של מחשב שולחני

מצוינות ניידת

ה-Satellite Pro A40-C בגודל 35.56 ס"מ (14 אינץ') הוא מחשב קליל ונוח לנשיאה שבזכותו תוכל להמשיך להיות פרודוקטיבי בדרכים בדיוק כמו במשרד. קל ופשוט לעבוד בחוץ בזכות מסך האופציונלי בטכנולוגיית IPS, שמציג תמונה בהירה במיוחד ומונע השתקפות, וגם להתחבר לרשת בקלות ובמהירות מכל מקום בעזרת תקשורת Intel® Wi-Fi המתקדמת מסוגה. הודות למערך היציאות בגודל מלא ול-Intel® WiDi, תוכל להתחבר, לאסוף, לשתף ולאחסן מידע בקלות בכל סיטואציה עסקית – כשאתה מגיש מצגת במשרד של הלקוח או עובד בספרייה.

מצוינות ניידת

צורכי האבטחה של העסק

ה-Satellite Pro A40-C משלב שימושיות מעולה ואבטחה בלתי מתפשרת, כדי להיות נגיש ביותר כשהוא בידיים הנכונות ומאובטח במיוחד אם הוא מגיע, חלילה, לידיים הלא נכונות. בזכות כונן ה-SSD האופציונלי, תהליכי האתחול והמעבר למצב שינה ב-A40-C מהירים בדיוק כפי שאתה מצפה, ולכן הוא מוכן תמיד לעבוד עבורך. ה-A40-C מציע אבטחה משופרת שאינה מתפשרת על הנוחות: ניתן להתנות את הכניסה למערכת בדרישה לזיהוי טביעת אצבעות יחד עם הצגת כרטיס חכם.

צורכי האבטחה של העסק

אמינות באחריות

כדי להוסיף ולשפר את האמון שלך ב-Satellite Pro A40-C, הוספנו אותו למבצע Reliability Guarantee; כך שבמקרה הבלתי סביר של תקלה, נתקן את המחשב לא תשלום וגם נעניק לך החזר כספי מלא*. בדיקת H.A.L.T. (Highly Accelerated Lifestyle Test שפירושו בדיקת אורך חיים מואץ) שבוצעה על ידי מכון הבדיקות העצמאי TÜV Rheinland, מקנה לך ביטחון בעמידותו לאורך זמן, אפילו בהתחשב במכות ובפגיעות המתלוות למגוון סביבות עבודה.

*במקרה שהמחשב הנייד שלך יתקלקל במהלך שנה אחת ממועד הקנייה, בכפוף לתנאים ולהגבלות. הפרטים המלאים בכתובת www.toshiba.eu/reliabilty
אמינות באחריות

השקעה מוגנת היטב

ה-Satellite Pro A40-C הוא התקן שאפשר לסמוך עליו, מבית היוצר של שותף מהימן. Toshiba מבינה את הדרישות הנלוות לעבודה יומיומית. הניסיון שצברנו במהלך 30 שנה בפיתוח מחשבי מחברת מקנה לנו יכולת להבטיח ללקוחות מוצר איכותי שישרת אותם לאורך זמן, עם הגיבוי של Reliability Guarantee.

השקעה מוגנת היטב

כל האביזרים הנחוצים לך

ה-Satellite Pro A40-C מוצע עם מבחר אביזרים שמפשטים את העבודה בכל סביבות העבודה. גלה את קו מוצרי Dynadock שמוסיפים לך אפשרויות תצוגה וקישוריות באופן מידי, או התחבר לזיכרונות USB ניידים ולכרטיסי SD לצורך העברת נתונים מהירה ופשוטה. בנוסף אנו מציעים תיקים ונרתיקים מהודרים למחשבים ניידים כדי שתוכל להגן על המחשב שלך כשאתה בדרכים.

* האביזרים נמכרים בנפרד. נא בדוק את מבחר האביזרים הזמינים בכתובת www.toshiba.co.il/he/accessories/laptops
כל האביזרים הנחוצים לך

בעל אישור אקולוגי ידידותי לסביבה

הקטן את השפעתך על איכות הסביבה באמצעות Satellite Pro A40-C של Toshiba בעל אישור EPEAT, הכולל את תוכנת Eco Utility. תוכל להתאים אישית את הגדרות המחשב בקלות ובמהירות כדי להגדיל למקסימום את הנצילות, להקטין את צריכת האנרגיה ולהפחית את ההשפעה הסביבתית של עבודתך על הפלנטה. תוכל אפילו לקחת חלק בתוכנית Carbon Zero* ולקזז לחלוטין את טביעת כף הרגל הפחמנית של המחשב הנייד שלך.

*Carbon Zero זמינה בבריטניה בלבד.
בעל אישור אקולוגי ידידותי לסביבה

שירותים שמבטיחים ביצועים מושלמים

התפקוד המושלם של מוצר Toshiba שברשותך נמצא בראש מעיינינו. כדי להפיק את המיטב מהשקעתך בטכנולוגיית המידע, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים התומכים בניהול השוטף של העסק שלך והעונים באופן מושלם על צרכיך הייחודיים. בין שתרצה להאריך את האחריות הסטנדרטית, לשדרג את רמת התמיכה או לנהל את הנכסים שלך בפלטפורמה אחת – אנו השותף האידיאלי שלך.למידע נוסף

כל מפרטי המוצר תלויים בדגם ובזמינות המקומית. כדי להציג רשימה מלאה של כתבי ויתור אחריות ומידע משפטי של מוצרים ודגמים (כגון מקלדת עמידה לנוזלים, אורך חיי סוללה ועוד), לחץ כאן