* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
הצגת מחשבים ניידים נוספים בסדרה זו

Satellite Pro R40-C-13J

מספר חלק: PS461E-0SU0D1H2

Satellite Pro R40-C-13J
  • Windows 10 Pro 64-bit
  • מעבד Intel® Core™ i3-6006U של דור שישי
  • 35.6 ס"מ (14.0 אינץ') , צג HD צג נטול השתקפות של Toshiba ביחס רוחב-גובה של 16:9 ותאורת LED אחורית
  • כונן Solid State 128 GB
  • שחור גרפיט
  • 4,096 (1x) MB, DDR3L RAM (1,600 MHz)
  • Intel® HD Graphics 520
  • אורך חיים מרבי : עד 8 שעות (Mobile Mark™ 2014 עם מערכת Win10)
  • משקל : החל מ-1.75 kg
  • ר x א x ג : 340.1 x 244.1 x ‏23.8 mm
Satellite Pro R40-C-13J
מפרטי מוצרים סקירה כללית אביזרים שירותים היכן לבצע רכישה חזרה אל 'סקירה כללית של סדרות'

התקן מקצועי שעובד בלי חוכמות

ה-Satellite Pro R40-C הוא התקן ברמת הכניסה, המיועד לענות על הצרכים של אנשי עסקים שהאמינות חשובה להם וסטודנטים שזקוקים למחשב עמיד לצורך לימודיהם. ארכיטקטורת Intel® Core™ והאפשרות לכלול את מערכת Windows 10 Pro מעניקות למשתמשים את כל הדרוש כדי להיות פרודוקטיביים. כל אלה מגובים ב-30 שנות ניסיון של Toshiba בפיתוח ובחדשנות בתחום מחשבי מחברת.

התקן מקצועי שעובד בלי חוכמות

מתמודד בהצלחה עם כל משימות יום העבודה

ה-Satellite Pro R40-C ערוך ומוכן להתמודד עם תלאות השגרה של סביבת הלימודים – וגם עם הלחצים התובעניים של המשרד הדינמי – לאורך ימים ובאמינות גבוהה. חיישן זעזועים מובנה תלת-ממדי בדיסק הקשיח מסייע להגן על הנתונים בכל עת, והמארז העמיד עמד בהצלחה בבדיקות מחמירות כדי להבטיח עמידה בשימוש מאומץ לאורך זמן.

מתמודד בהצלחה עם כל משימות יום העבודה

עיצוב ארגונומי המותאם לשימוש מקצועי

המקלדת בגודל מלא של ה-Satellite Pro R40 מעניקה חוויית שימוש מקצועית שמשפרת את הפרודוקטיביות. פעולתה החרישית מאפשרת לעבוד באופן דיסקרטי בישיבות חשובות, בספריות וברכבות הומות אדם. מסך נטול השתקפות מאפשר למשתמשים לעבוד במשרד או תחת כיפת השמיים – בתאורה עמומה או באור מלא, בלי שהדבר יסיח את הדעת.

עיצוב ארגונומי המותאם לשימוש מקצועי

להתחבר לכל המשאבים החיוניים

המשתמשים יכולים ליהנות מאפשרויות הקישוריות ללא צורך במתאמים, הודות למבחר יציאות בגודל מלא, כולל: HDMI, RGB, USB 3.0, Gigabit LAN ו-SD-card. ה-Satellite Pro R40-C כולל את מיטב הטכנולוגיות האלחוטיות העדכניות, כגון AC/ABGN, WiDi המעולות של Intel: Intel® Wireless-Display ו-Bluetooth – כל הדרוש לאנשי עסקים ולסטודנטים כאחד להתחבר באופן תמידי לכל האנשים ולכל המשאבים שהם זקוקים להם.

להתחבר לכל המשאבים החיוניים

איזון בין איכות לבין מחיר סביר

ה-Satellite Pro R40-C מציע איזון אופטימלי בין רכיבים איכותיים ביותר, כגון ארכיטקטורת Intel® Core™ האמינה, Intel® Premium WiFi ו-Gigabit LAN, לבין מחיר סביר. הוא ממוצב באופן מושלם עבור סטודנטים שמייחסים חשיבות רבה למחיר ולאנשי עסקים בתחילת דרכם. מחשב זה הוא פתרון אידיאלי לעסקים המתמודדים עם היקף גדול של הזמנות ומספק להם תשתית משרדית אמינה.

איזון בין איכות לבין מחיר סביר

תאימות למערך גדול של אביזרים*

ה-Satellite Pro R40-C מצויד בכל נקודות החיבור בתצורת single plug-and-click הנחוצות למשתמשים כדי להתחבר לכל סוגי הציוד ההיקפי והצגים. כאן אנו מוצאים את תחנת העגינה Dynadock ואת התקני האחסון המסייעים להפוך את ההתקן למחשב שולחני עתיר יכולות. בנוסף, Toshiba מציעה למשתמשים מגוון תיקים ושרוולים תואמים כדי לשאת את המחשב ולהגן עליו.

*האביזרים נמכרים בנפרד. נא בדוק את מבחר האביזרים הזמינים בכתובת www.toshiba.co.il/he/accessories/laptops
תאימות למערך גדול של אביזרים*

צריכת חשמל אופטימלית

המשתמשים יכולים לשלוט בצריכת החשמל של ה-Satellite Pro R40-C בזכות תוכנת Eco Utility המותקנת מראש. למעשה, המחשב קיבל הסמכת EPEAT המעידה על כך שהוא ידידותי לסביבה בכל ההיבטים, וגם זכה להסמכת Energy Star מהגרסה האחרונה.

צריכת חשמל אופטימלית

שירותים שמבטיחים ביצועים מושלמים

התפקוד המושלם של מוצר Toshiba שברשותך נמצא בראש מעיינינו. כדי להפיק את המיטב מהשקעתך בטכנולוגיית המידע, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים התומכים בניהול השוטף של העסק שלך והעונים באופן מושלם על צרכיך הייחודיים. בין שתרצה להאריך את האחריות הסטנדרטית, לשדרג את רמת התמיכה או לנהל את הנכסים שלך בפלטפורמה אחת – אנו השותף האידיאלי שלך.למידע נוסף

כל מפרטי המוצר תלויים בדגם ובזמינות המקומית. כדי להציג רשימה מלאה של כתבי ויתור אחריות ומידע משפטי של מוצרים ודגמים (כגון מקלדת עמידה לנוזלים, אורך חיי סוללה ועוד), לחץ כאן