* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
הצגת מחשבים ניידים נוספים בסדרה זו

Tecra A40-D-126

מספר חלק: PS483E-04W00LH2

Tecra A40-D-126
 • Windows 10 Pro 64-bit
 • מעבד מסוג Intel® Core™ i5-7200U‎ של הדור השביעי
 • 35.6 ס"מ (14.0 אינץ') , צג Toshiba Full HD TFT ברמת בהירות גבוהה וטכנולוגיית IPS, ללא השתקפות עם תאורת LED אחורית ויחס רוחב-גובה של 16:9.
 • כונן Solid State 512 GB
 • מארז ממגנזיום בגימור אפור פלדה מטאלי, שחור מאט
 • 8,192 MB, DDR4 RAM (2133MHz)‎
 • Intel® HD Graphics 620
 • אורך חיים מרבי : עד 8 ש' (לפי MobileMark™ 2014 במערכת Windows 10)
  MobileMark הוא סימן מסחרי של Business Applications Performance Corporation.
 • משקל : עד 1.95 kg
 • ר x א x ג : 340.1 x 244.1 x ‏23.8 mm
Tecra A40-D-126
מפרטי מוצרים סקירה כללית אביזרים שירותים היכן לבצע רכישה חזרה אל 'סקירה כללית של סדרות'

מחובר תמיד

העיצוב האופטימלי של האנטנה הזוגית של ה-Tecra A40-D מבטיח להעמיד לרשותך בקביעות את החיבור הטוב ביותר, כך ששום דבר לא יפריע לך לגשת, לשמור ולשתף את עבודתך. יציאת Gigabit LAN המובנית במחשב כמו גם הגרסה העדכנית של Intel® Wi-Fi ופונקציית LTE אופציונלית מאפשרות לך להתחבר בכל דרך ולהמשיך להיות פרודוקטיבי לאורך היום ומעבר לו.

מחובר תמיד

בנוי לפרודוקטיביות

המקלדת השקטה בגודל מלא מאפשרת לחבר מסמכים בנוחות בלי להפריע לעמיתיך או לבני המשפחה, ליד שולחן העבודה או בבית. לרשותך אפילו התקן ההצבעה אופציונלי כדי שהעניינים יהיו בשליטה מלאה. בנוסף, ניתן לשדך ל-Tecra A40-D מקלדת אופציונלית עם תאורת רקע, אשר בשילוב המסך נטול ההשתקפות מאפשרת לעבוד בנוחות מרבית באור שמש מלא וגם בחשיכה מוחלטת.

בנוי לפרודוקטיביות

משרד בזמינות מידית

ה-Tecra A40-D כולל מערך מלא של יציאות מובנות ההופכות אותו למחשב עצמאי ופונקציונלי מלא בכל סביבת עבודה. כאשר מצרפים לו את תחנת העגינה High Speed Port Replicator III, מתקבלת תחנת עבודה משרדית רב-תפקודית. כך תוכל ליהנות משתי יציאות וידיאו דיגיטליות כמו גם ארבע יציאות נוספות מסוג USB 3.0 ושתי יציאות נוספות מסוג USB 2.0, בין היתר. שילוב זה הופך את ה-Tecra A40-D לתחליף מושלם למחשב שולחני, ובו-בזמן הוא גם מחשב נייד אידיאלי בזכות המארז הקליל.

משרד בזמינות מידית

עובד למופת

בדומה לכל מחשב אחר ממשפחות Tecra ו-Portégé, ה-Tecra A40-D משתלב באופן שקוף בתשתית המחשוב הקיימת, באופן מידי, בזכות מפרט התוכנות המשותף, פתרון העגינה ומתאם הזרם, כמו גם התמיכה המקיפה במנהלי התקנים. ה-Tecra A40-D כולל גם יכולת ניהול מתקדמת מובנית, הודות לתמיכה מלאה ב-Intel® AMT וב-SCCM וממשק WMI משותף. מאפיינים אלה הופכים את ההשקעה לכדאית ביותר, מהרגע שתפעיל את ה-Tecra A40-D ולכל אורך חיי השירות שלו.

עובד למופת

עמיד, בטוח, משתלם

אמינות גבוהה משפרת את הפרודוקטיביות של העובדים, אך יותר מכך – מפחיתה את עלות הבעלות הכוללת. זו הסיבה שה-Tecra A40-D בנוי מהרכיבים המעולים ביותר. בזכות 30 שנות הניסיון של Toshiba בפיתוח מחשבים ניידים, שיעור התקלות נמוך ביותר, תוכל לסמוך על כך שהתנופה של העסק תימשך ללא הפרעה. ה-Tecra A40-D עבר בדיקת אורך חיים מואץ – HALT (Highly Accelerated Lifestyle Test) המבוצעות על ידי מכון הבדיקות הגרמני העצמאי, TÜV Rheinland, ערובה ליכולתו להתמודד עם פגיעות פיזיות המאפיינות את השימוש היומיומי המאומץ.

עמיד, בטוח, משתלם

כל האביזרים הדרושים

נוסף לתחנת העגינה High Speed Port Replicator III, ה-Tecra A40-D מציע מבחר אביזרים* שמפשטים את העבודה במגוון סביבת עבודה. העברת נתונים מתבצעת באופן מהיר ופשוט, בכל תבניות הקבצים, בכל מדיות הזיכרון – החל בזיכרונות USB ניידים ועד כרטיסי SD. לרשותך תיקים ושרוולים מהודרים למחשבים ניידים כדי שתוכל להגן על המחשב שלך כשאתה בדרכים

*האביזרים נמכרים בנפרד. נא בדוק את מבחר האביזרים הזמינים בכתובת www.toshiba.co.il/he/accessories/laptops
כל האביזרים הדרושים

בעל אישור אקולוגי ידידותי לסביבה

הקטן את השפעתך על איכות הסביבה עם Tecra A40-D של Toshiba בעל אישור EPEAT, הכולל את תוכנת Eco Utility. תוכל להתאים אישית את הגדרות המחשב בקלות ובמהירות כדי להגדיל למקסימום את הנצילות, להקטין את צריכת האנרגיה ולהפחית את ההשפעה הסביבתית של עבודתך על הפלנטה.

בעל אישור אקולוגי ידידותי לסביבה

שירותים שמבטיחים ביצועים מושלמים

התפקוד המושלם של מוצר Toshiba שברשותך נמצא בראש מעיינינו. כדי להפיק את המיטב מהשקעתך בטכנולוגיית המידע, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים התומכים בניהול השוטף של העסק שלך והעונים באופן מושלם על צרכיך הייחודיים. בין שתרצה להאריך את האחריות הסטנדרטית, לשדרג את רמת התמיכה או לנהל את הנכסים שלך בפלטפורמה אחת – אנו השותף האידיאלי שלך.למידע נוסף

כל מפרטי המוצר תלויים בדגם ובזמינות המקומית. כדי להציג רשימה מלאה של כתבי ויתור אחריות ומידע משפטי של מוצרים ודגמים (כגון מקלדת עמידה לנוזלים, אורך חיי סוללה ועוד), לחץ כאן