* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
הצגת מחשבים ניידים נוספים בסדרה זו

Tecra Z50-D-11F

מספר חלק: PT581E-09T00EH2

Tecra Z50-D-11F
 • Windows 10 Pro 64-bit
 • מעבד מסוג Intel® Core™ i5-7200U‎ של הדור השביעי
 • 39.6cm (15.6”) , Toshiba IPS Full HD non-reflective High Brightness display with Wide View Angle, 16 : 9 aspect ratio and LED backlighting
 • כונן Solid State 256 GB
 • אפור פלדה עם מרקם יוקרתי
 • 8,192 MB, DDR4 RAM (2133MHz)‎
 • Intel® HD Graphics 620
 • אורך חיים מרבי : עד 9 ש' 15 דק' (לפי MobileMark™ 2014 במערכת Windows 10)
  MobileMark הוא סימן מסחרי של Business Applications Performance Corporation.
 • משקל : החל מ-‏2 kg
 • ר x א x ג : 379 x ‏258 x ‏23.35 mm
Tecra Z50-D-11F
מפרטי מוצרים סקירה כללית אביזרים שירותים היכן לבצע רכישה חזרה אל 'סקירה כללית של סדרות'

השג את ה-Z factor

כשמוטלת עליך אחריות רבה, אתה זקוק למחשב נייד שמעניק לך שליטה מלאה. כמו שאר הדגמים בסדרה Z, ה-Tecra Z50-D מספק לך את המאפיינים הדרושים כדי להמשיך להיות פרודוקטיבי בכל מצב. כשהעבודה מתמשכת לשעות הערב, תוכל להמשיך להקליד בנוחות ובאמינות בזכות המקלדת המוארת. צג ה-Full HD המונע השתקפות ותמונה בהירה במיוחד מבטיח פרודוקטיביות משופרת גם במשימות מייגעות כמו בדיקת כמויות גדולות של נתונים. הקלדה של הערות במהלך ישיבה יכולה להתבצע בדיסקרטיות מלאה בזכות פעולת המקשים החרישית. ולא זאת בלבד, אלא שמשטח המגע ClickPad המשולב של ה-Tecra Z50-D ומצביע העכבר Accupoint מאפשרים לנווט בכל משימה בדרך האופטימלית עבורך.

השג את ה-Z factor

להשיג בהירות

בין שמדובר בבדיקת נתונים חשובים, התעמקות בתרשים או פיקוח על משימה יצירתית, מסך ה-Full HD IPS של ה-Tecra Z50-D מציג כל פרט בבהירות מדהימה כדי שתוכל לדעת תמיד מה המשימה הבאה. וכמובן, המשטח החיצוני של הצג אינו מבריק וגם מונע השתקפות, כדי שתוכל להמשיך להיות פרודוקטיבי לאורך כל היום, אפילו בתנאי אור שמש בהיר.

להשיג בהירות

נגיש ביותר; מאובטח ללא פשרות

מאחר שאנו מבינים שעליך ליצור ולנהל מידע חשוב, חסוי ורב-ערך, ה-Tecra Z50-D תומך במדיניות סיסמאות מורכבות המשלבת אימות משתמש נוח. בזכות האפשרות לקשר טביעות אצבעות לסיסמאות, אתה נהנה מתהליך כניסה מהיר תוך ציות לכל כללי מדיניות האבטחה. תוכל אפילו לשלב כרטיסים חכמים במערך האימות מרובה השלבים כדי ליהנות מתוספת של שקט נפשי. בנוסף, בזכות ה-BIOS הייחודי של Toshiba המפגין טכנולוגיית כניסה יחידה (Single sign on) תוכל ליהנות מאבטחה ונוחות – גם וגם.

נגיש ביותר; מאובטח ללא פשרות

מחובר ללא גבולות

כדי להבטיח ניצול מלא של יכולת העבודה שלך בכל התנאים, סדרה Z מעמדה לרשותך מגוון רחב של אפשרויות קישוריות לצד ביצועים ברמה הגבוהה ביותר. לפיכך כללנו ב-Tecra Z50-D אפשרויות קישוריות מקיפות: Intel® Wi-Fi, LAN ו-WWAN אופציונלית. את אפשרויות הקישוריות הללו משלימות ארבע יציאות מהירות מסוג USB 3.0 המאפשרות לשמור ולשתף תוכן במהירות ללא צורך בהתקני הרשאה. חיבורי HDMI ו-RGB הופכים את הגשת המצגות לקלה ופשוטה מאי-פעם בשיטת הכנס-הפעל – פשוט, קל ומהיר. מצלמת אינטרנט Full HD ושני מיקרופונים מאפשרים לקיים שיחת ועידה בווידיאו באופן שקוף ולשתף פעולה עם צוותים בין אתרים מרוחקים.

מחובר ללא גבולות

השקעה נהדרת לכל אורך הדרך

Tecra Z50-C, פרי של מעל 30 שנות חדשנות מובנית במחשבים ניידים, הוא אחת האפשרויות האמינות ביותר בשוק. מפרט התוכנות, התמיכה במנהלי ההתקנים, פתרונות העיגון והמטענים מבטיחים את שילובו בצורה קלה ופשוטה בכל סביבת עבודה. בזכות התמיכה ב-System Center Configuration Manager (SCCM) ובטכנולוגייתIntel® Active Management Technology (AMT) יחד עם ממשק Windows Management Instrumentation (WMI), קל לנהל את ה-Tecra Z50-D באופן שאתה רגיל לעשות זאת. הוא אפילו עבר בהצלחה בדיקת אורך חיים מואץ –H.A.L.T (Highly Accelerated Life Test) ולכן תוכל לסמוך עליו שיעמוד בתנאי השימוש היומיומיים כפי שאתה זקוק לו. שילוב מאפיינים ייחודי זה מקטין את עלות הבעלות הכוללת ומעניק תשואה גבוהה על ההשקעה, לכל אורך הדרך.

השקעה נהדרת לכל אורך הדרך

משרד באופן מידי

שלב את ה-Tecra Z50-D עם תחנת העגינה Port Replicator III והקם משרד מתפקד במלואו באופן מידי. אפשרות שימוש בשש יציאות USB במקביל כדי לחבר התקנים רבים, HDMI ו-DisplayPorts לצורך התחברות למספר מסכים ויציאות LAN מהירות להגדלת הקישוריות ללא צורך בחיבור כבלים נוספים. כל שעליך לעשות הוא לחבר את המחשב וליהנות מגישה מידית לכל הציוד ההיקפי שלך – מדפסות, התקני אחסון, צגים נוספים, מקלדת ועכבר. בנוסף מספקת Toshiba מגוון נוסף של אפשרויות אחסון חיצוני, לרבות כונני דיסק קשיח, כונני SSD, כרטיסי SD וזיכרונות USB, כדי שתוכל ליצור, לשמור ולשתף תכנים ככל שתרצה. תוכל להגן על ה-Z50-D גם בדרכים בעזרת אחד מדגמי התיקים או הנרתיקים המהודרים שלנו.

משרד באופן מידי

בעל אישור אקולוגי ידידותי לסביבה

הקטן את השפעתך על איכות הסביבה באמצעות Tecra Z50-D של Toshiba בעל אישור EPEAT, הכולל את תוכנת Eco Utility. תוכל להתאים אישית את הגדרות המחשב בקלות ובמהירות כדי להגדיל למקסימום את הנצילות, להקטין את צריכת האנרגיה ולהפחית את ההשפעה הסביבתית של עבודתך על הפלנטה.

בעל אישור אקולוגי ידידותי לסביבה

שירותים שמבטיחים ביצועים מושלמים

התפקוד המושלם של מוצר Toshiba שברשותך נמצא בראש מעיינינו. כדי להפיק את המיטב מהשקעתך בטכנולוגיית המידע, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים התומכים בניהול השוטף של העסק שלך והעונים באופן מושלם על צרכיך הייחודיים. בין שתרצה להאריך את האחריות הסטנדרטית, לשדרג את רמת התמיכה או לנהל את הנכסים שלך בפלטפורמה אחת – אנו השותף האידיאלי שלך.למידע נוסף

כל מפרטי המוצר תלויים בדגם ובזמינות המקומית. כדי להציג רשימה מלאה של כתבי ויתור אחריות ומידע משפטי של מוצרים ודגמים (כגון מקלדת עמידה לנוזלים, אורך חיי סוללה ועוד), לחץ כאן